Pondelok 13. 7. 2020
Dnes má meniny Margita

Oznamy

12
jún
2020

Ankety – nový modul v aplikácii Spravy o meste - Rusovce

Veľmi sa tešíme z nového prírastku v aplikácii Správy o meste – Rusovce. Prostredníctvom modulu ANKETY budeme môcť s vami efektívnejšie komunikovať a zisťovať váš názor na rôzne otázky, príležitosti či problémy. Aktuálne beží prvá „skúšobná“ anketa, v ktorej zisťujeme váš názor na aplikáciu samotnú. Už budúci týždeň však chystáme „ostrú“ anketu, v ktorej sa vás budeme pýtať na váš názor. Nezabudnite si aplikáciu vo svojich mobiloch aktualizovať a tí, čo ste si ju ešte nestiahli, určite tak urobte čím skôr.
 
5
jún
2020

Kam s ojazdenými pneumatikami?

Odovzdávajte ojazdené pneumatiky na miesta spätného zberu. Miestom spätného zberu je každá spoločnosť, ktorá predáva pneumatiky alebo ich prezúva aj bez predaja. Viac info nájdete v priloženom letáku.
 
3
jún
2020

Očkovanie psov proti besnote 06. 06. 2020

V sobotu 06. júna 2020 bude MVDr. Pavol Čech očkovať psov proti besnote. Očkovanie sa uskutoční v čase od 9:00 do 12:00 hod. pred miestnym úradom v Rusovciach. Očkujú sa psy nad 4 mesiace veku. Cena za očkovanie jedného psa je 8 Eur. Nezabudnite, že očkovanie psov a mačiek je na Slovensku povinné!
 
3
jún
2020

Informácia o uzávierke cesty I/2 Petržalka - Rusovce

Z dôvodu výstavby diaľničného mostu SO204, nad cestou I/2 Petržalka – Rusovce, budúcej diaľnice D4 Jarovce – Rača, bude úplne uzatvorená cesta I/2 Petržalka – Rusovce. Úplná uzávierka bude v mieste kríženia budúcej diaľnice D4 s cestou I/2, medzi križovatkou ciest I/2 a III/1020 a Rusovcami.
 
28
maj
2020

Monitoring kanalizačných sietí

Oznamujeme vám, že v  najbližších dňoch bude spol. SWM GROUP, a. s. na základe Zmluvy o poskytovaní služieb vykonávať monitoring kanalizačných sietí, ktoré sú vo vlastníctve alebo správe spoločnosti Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Monitoring sa bude vykonávať v MČ Bratislava-Rusovce na uliciach  Kananefatská, Auréliova, Severovcov, Domiciánova, Attidova, Firmova, Dolichénska, Svébska, Septimiova, Longobardská, Trajánova, Tibériova, Hadriánova a Antická  a bude vykonávaný pomocou SMART TV monitoringu, umiestneného v úžitkovej verzii motorového vozidla na podvozku. Pri monitoringu sa vypúšťa do kanalizačných sietí biely dym, ktorý je podľa rozhodnutia hlavného hygienika zdravotne neškodný.