Sobota 15. 8. 2020
Dnes má meniny Marcela

Oznamy

19
jún
2020

Podporme charitatívny projekt našej mestskej časti!

Spoločnosť Mastercard už šiesty rok prevádzkuje vernostný program Priceless Specials a tento rok spustila kampaň, prostredníctvom ktorej chce prerozdeliť financie vo výške 10 000 eur medzi projekty orientované na pomoc seniorom. Do tejto kampane náš miestny úrad prihlásil rusovských seniorov, ktorí sú združení v Jednote dôchodcov na Slovensku – miestna organizácia Rusovce. V súčasnosti prebieha hlasovanie členov programu Priceless Specials na Slovensku (cca 23 000 ľudí). Vďaka bezkontaktným platbám spoločnosť Mastercard pomáha ľuďom zvládať súčasnú situáciu výrazne lepšie a pohodlnejšie. Pomôžme našim seniorkám a seniorom našimi hlasmi a spoločným úsilím zvládneme prispieť im nielen finančnou pomocou, ale aj duševnou podporou.
 
17
jún
2020

Pozvánka na zasadnutie miestneho zastupiteľstva 23. 06. 2020

Pozývame vás na zasadnutie miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Rusovce, ktoré sa uskutoční dňa 23. 06. 2020 od 17.00 hod. v kultúrnej sále miestneho úradu.
 
15
jún
2020

Rekonštrukcia nástupísk zastávok MHD (Kovácsova, Vývojová)

Dnes začal Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy s rekonštrukciou nástupísk zastávok MHD (Kovácsova, Vývojová) v smere do Čunova. Rekonštrukcia by mala prebiehať približne mesiac. Následne by sa malo pokračovať s úpravou nástupísk aj v opačnom smere a s výmenou asfaltu vozovky v úseku železničné priecestie pri Tehelnom hone až po križovatku Vývojová. Prosíme vodičov o zvýšenú pozornosť pri jazde. O postupe prác a prípadných zmenách vás budeme priebežne informovať.
 
12
jún
2020

Ankety – nový modul v aplikácii Spravy o meste - Rusovce

Veľmi sa tešíme z nového prírastku v aplikácii Správy o meste – Rusovce. Prostredníctvom modulu ANKETY budeme môcť s vami efektívnejšie komunikovať a zisťovať váš názor na rôzne otázky, príležitosti či problémy. Aktuálne beží prvá „skúšobná“ anketa, v ktorej zisťujeme váš názor na aplikáciu samotnú. Už budúci týždeň však chystáme „ostrú“ anketu, v ktorej sa vás budeme pýtať na váš názor. Nezabudnite si aplikáciu vo svojich mobiloch aktualizovať a tí, čo ste si ju ešte nestiahli, určite tak urobte čím skôr.
 
5
jún
2020

Kam s ojazdenými pneumatikami?

Odovzdávajte ojazdené pneumatiky na miesta spätného zberu. Miestom spätného zberu je každá spoločnosť, ktorá predáva pneumatiky alebo ich prezúva aj bez predaja. Viac info nájdete v priloženom letáku.