Štvrtok 30. 3. 2023
Dnes má meniny Vieroslava

Aktuality a kultúrne akcie

7
feb
2023

Telefónne linky na miestnom úrade opäť fungujú

Oznamujeme vám, že telefónna ústredňa na miestnom úrade bola obnovená a telefónne linky opäť fungujú. Ďakujeme za trpezlivosť.
 
6
feb
2023

Výpadok telefónnej ústredne na miestnom úrade

Ospravedlňujeme sa za výpadok telefónnej ústredne vďaka ktorému sa nedá dovolať na miestny úrad. Telefónna ústredňa nám doslúžila a je už neopraviteľná. Po výmene telefónnej ústredne a sfunkčnení liniek vás budeme informovať. Ďakujeme za pochopenie.
 
6
feb
2023

PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÉ AKTIVITY V KNIŽNICI

Aj v tomto roku pokračujeme v obľúbenej tradícii cyklu výchovno-vzdelávacích aktivít v miestnej knižnici. V rámci projektu našej mestskej časti, ktorý podporil Fond na podporu umenia dotáciou vo výške 2 000 eur, zrealizujeme stretnutia so súčasnými tvorcami kníh, hodiny zážitkového čítania, ako aj tvorivé výtvarné a literárne dielne ku konkrétnym vybraným témam:
 
30
jan
2023

Miestna knižnica bude pre našich čitateľov znovu otvorená od štvrtka 2. februára

Milí čitatelia, miestna knižnica bude po mesačnom zatvorení znovu pre našich čitateľov otvorená od štvrtka 2. februára. Uvíta vás pani Renátka, naša nová knižničná pracovníčka. Výpožičné časy zostávajú aj v roku 2023 nezmenené, t. j. pondelky a štvrtky od 15 do 18 h. Tešíme sa na vašu návštevu.
 
22
jan
2023

Referendové hlasovanie v Rusovciach

Počas soboty 21. januára sa konalo na Slovensku deviate referendum v histórii Slovenskej republiky. Týkalo sa zmeny Ústavy SR. Podľa oficiálnych výsledkov štátnej volebnej komisie je referendum neplatné, keďže účasť neprekročila 50 percent. Prinášame vám výsledky ako sme hlasovali v Rusovciach.