Štvrtok 20. 6. 2024
Dnes má meniny Valéria

Aktuality a kultúrne akcie

29
apr
2024

Nezabudli ste? UŽ zajtra tu máme Rusovský majáles a tradičné stavanie májky

Blíži sa večer plný zábavy, tanca a veselých okamihov! Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok, pretože majáles prichádza v novom šate. Pridajte sa k nám do Rímskeho parčíka pri hasičskej zbrojnici, kde spoločne ozdobíme a postavíme májku a zároveň otvoríme brány bohatého programu.
 
22
apr
2024

Oznámenie o neprítomnosti v ambulancii 26. 04. 2024

Na základe oznámenia MUDr. Evelín Karim vás informujeme, že dňa 26. 04. 2024 bude ambulancia všeobecného lekára pre dospelých v Rusovciach zatvorená.
 
19
apr
2024

Káva so starostom a poslancami

Pozývame vás na nezáväzné posedenie pri káve alebo čaji so starostom a poslancami Rusoviec. Vy sa budete pýtať na to, čo vás o Rusovciach zaujíma a my vám radi odpovieme. Zhodnotíme našu prácu od zvolenia v roku 2022 a priblížime ciele, ktoré sú ešte pred nami. Už v utorok 23. 4. 2024, od 18.00 h, v Sankt Vitus Kaffee v Rusovciach. Tešíme sa na stretnutie
 
18
apr
2024

Rusovský majáles v novom šate

Milí Rusovčania. Pripravujeme pre vás Rusovský majáles, spolu so stavaním májky, v novom šate. V Rímskom parčíku pri hasičskej zbrojnici postavíme májku a nasledovať bude bohatý program. Uvidíte vystúpenie detí zo Súkromnej ZUŠ v Rusovciach , deti z DFS Gerulata , SĽUK si pripravil predstavenie Gašparko  a ľudovú hudbu , ktorá sa postará o zábavu. Na záver večera v zbrojnici zahrá DJ Gogo . Pripravené budú stánky s občerstvením . Tešíme sa na stretnutie a veríme, že sa dobre zabavíme.
 
16
apr
2024

Pozvánka do Čunova na otvorenie kaštieľa

Vážení RUSOVČANIA, v sobotu 20. apríla 2024 otvorí svoje brány zrekonštruovaný Kaštieľ v Čunove. Bratislavský samosprávny kraj (BSK) bývalú ruinu kaštieľa premenil na unikátne ekocentrum. Komplexnou rekonštrukciou prešla budova kaštieľa, ako aj priľahlá záhrada.