Streda 7. 12. 2022
Dnes má meniny Ambróz

Aktuality a kultúrne akcie

15
nov
2022

UPOZORNENIE NA UZÁVIERKU VÝVOJOVEJ ULICE

Mestská časť Bratislava-Rusovce upozorňuje na úplnú uzávierku miestnej cesty III. triedy – Vývojová ulica v termíne od 18. 11. 2022 (piatok) od 8.00 hod. do 26. 11. 2022 (sobota) do 8.00 hod., a to z dôvodu opravy železničného priecestia. Uzávierka bude vyznačená určeným dočasným dopravným značením podľa projektu organizácie dopravy.
 
14
nov
2022

Zber kuchynského odpadu

Ak vám nevyhovuje termín adresnej distribúcie balíčkov na zber kuchynského odpadu, môžete si ho vyzdvihnúť už zajtra v sobotu 19. novembra v čase od 10.00 do 17.00 hod. pred potravinami Kraj. 
 
11
nov
2022

PRESNÝ HARMONOGRAM DISTRIBÚĆIE BALÍČKOV NA ZBER KUCHYNSKÉHO ODPADU

Prinášame vám presný rozpis harmonogramu distribúcie balíčkov na zber kuchynského odpadu. V prípade rodinných domov bude roznos prebiehať "od dverí k dverám" a v prípade bytových domov je potrebné vyzdvihnúť si balíček v distribučnom centre (na námestí pri fontáne pred Krajom).
 
9
nov
2022

OD 5. DECEMBRA ZAČÍNA ZBER KUCHYNSKÉHO BIOODPADU AJ V NAŠEJ MČ

Milé Rusovčanky, milí Rusovčania, od 16. novembra bude mesto Bratislava a spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu a. s. (OLO) zavádzať zber kuchynského bioodpadu v našej mestskej časti, a to prostredníctvom distribúcie balíčkov na jeho zber.
 
8
nov
2022

V ZDRAVOTNOM STREDISKU PRIBUDNE NOVÁ KARDIOLOGICKÁ AMBULANCIA

Od 15. novembra nájdete v Zdravotnom stredisku novú kardiologickú ambulanciu. Súkromná kardiologická ambulancia NemoSan, s. r. o. sa zameriava na ochorenia srdcovocievneho systému metódou neinvazívneho vyšetrenia s využitím najmodernejšieho prístrojového vybavenia. Cieľom je poskytovať kvalitnú ambulantnú zdravotnú starostlivosť na vysokej úrovni s ohľadom na individuálny prístup ku každému pacientovi v príjemnom prostredí.