Utorok 2. 6. 2020
Dnes má meniny Xénia, Oxana

Aktuality a kultúrne akcie

17
mar
2020

Opatrenia v predajni KRAJ

Vážení zákazníci, vzhľadom na ochranu našich zamestnancov a vás, našich zákazníkov, sme boli nútení pristúpiť k nasledovným opatreniam: V záujme ochrany zdravia našich zamestnancov prosíme všetkých zákazníkov, aby vstupovali do predajní KRAJ iba s ochranným rúškom, prípadne inak vhodne zakrytými ústami a nosom. V opačnom prípade vás budeme musieť odmietnuť obslúžiť, prípadne pri pokladni nablokovať váš tovar. Za pochopenie ďakujeme.
 
16
mar
2020

Správaj sa tak, ako keby si bol sám infikovaný

#ZOSTANDOMA
 
16
mar
2020

Pomôžme si navzájom s rúškami - výzva

Nie je žiadnym tajomstvom, že situácia s rúškami je na Slovensku katastrofálna. Už dva týždne sa snažíme zabezpečiť rúška aspoň pre zamestnancov úradu a Rusekáčov, ktorí sú v teréne a verte, že je to sizyfovská robota. Štát bude rúška distribuovať prioritne zdravotníkom a osobám zabezpečujúcim verejný poriadok.
 
20
feb
2020

Mini-bedeker Rusoviec

V týchto dňoch sa do vašich schránok dostalo najnovšie číslo Rusovských novín, v ktorých bol vložený MINI-BEDEKER RUSOVIEC - obsahuje kalendár podujatí v Rusovciach na rok 2020 ako aj mnohé praktické informácie, kontakty, otváracie doby a pod. Ide o novinku, z ktorej by sme radi vytvorili tradíciu; mal by sa stať súčasťou prvého vydania Rusovských novín v príslušnom roku. Kalendár si môžete zavesiť na chladničku alebo nástenku a mať tak informácie vždy po ruke. Elektronickú verziu nájdete aj na webstránke mestskej časti ako aj v našej aplikácii Správy o meste. Pekný slnečný deň želáme!
 
14
feb
2020

Fašiangy 2020 v Rusovciach

Pozývame vás na FAŠIANGY 2020 v Rusovciach, ktoré sa uskutočnia budúcu sobotu, 22. februára o 16:00 hod. pred Miestnym úradom v Rusovciach. Na deti čaká maľovanie na tvár a tvorivé dielničky s fašiangovou tématikou. Všetkým nám spríjemní náladu ľudová hudba FS Ekonóm. Každá maska bude odmenená sladkou šiškou. Srdečne vás všetkých pozývame!