Utorok 21. 9. 2021
Dnes má meniny Matúš

Oznamy

15
feb
2021

Otváracie hodiny na pošte v Rusovciach

Otváracie hodiny na Pošte v Rusovciach na Balkánskej ulici 102.
 
11
feb
2021

Deti v Rusovciach sa do školy a škôlky zatiaľ nevrátia

Základná a materská škola v Rusovciach budú po 15. februári pokračovať v súčasnom režime výučby. V súvislosti s aktuálnou pandemickou situáciou včera o tom rokovali starostovia mestských častí spolu s primátorom mesta.
 
10
feb
2021

Otváracie hodiny pošty na tento týždeň

Otváracie hodiny pošty na tento týždeň.
 
8
feb
2021

Miestny úrad je zatvorený až do ukončenia lockdownu

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Rusovce je vzhľadom na predĺžený zákaz vychádzanie zatvorený až do odvolania. Rovnako je do odvolania zatvorený aj zberný dvor na Vývojovej ulici. Miestny úrad kontaktujte prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. Ako podateľňa slúži schránka pri vstupe do budovy miestneho úradu. Osobne vybavujeme výlučne agendu narodení, úmrtí a svadieb, a to občanom vopred objednaným telefonicky na tel. č.: 02/6820 7027. Ďakujeme za pochopenie.
 
7
feb
2021

Otvorenie školy a škôlky sa odkladá

Otvorenie ZŠ s MŠ sa odkladá. Vzhľadom na odporúčanie RÚVZ a po dohode s riaditeľom ZŠ s MŠ a starostov mestských častí s primátorom hlavného mesta, bude základná a materská škola pokračovať v doterajšom režime. Školský klub detí a materská škola budú aj naďalej otvorené len pre deti rodičov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a pre tých, ktorým povaha práce neumožňuje prácu z domu.