Piatok 1. 12. 2023
Dnes má meniny Edmund

Aktuality a kultúrne akcie

30
maj
2018

Pozvánka na na verejnú prezentáciu „Rozšírenie kapacity Základnej školy – prestavba a nadstavba na budove Školskej jedálne“.

Starosta MČ Bratislava-Rusovce Dušan Antoš a riaditeľ ZŠ s MŠ Vývojová 228 Bratislava-Rusovce Mgr. Rastislav Kunst vás pozývajú v utorok 12. júna 2018 o 17.00 hod., do kultúrnej sály Miestneho úradu v Bratislave-Rusovciach, Vývojová 8, Rusovce na verejnú prezentáciu „Rozšírenie kapacity Základnej školy – prestavba a nadstavba na budove Školskej jedálne“.
 
18
maj
2018

Informácia o poskytovaní bezplatnej zdravotnej starostlivosti vo všeobecnej ambulancii pre deti a dorast SI medical, s.r.o.

Na základe telefonických a e-mailových podnetov od občanov našej mestskej časti zaslal Bratislavský samosprávny kraj na MÚ Bratislava-Rusovce dodatočnú informáciu o poskytovaní bezplatnej zdravotnej starostlivosti vo všeobecnej ambulancii pre deti a dorast SI medical, s.r.o.
 
18
maj
2018

Deň detí v Rusovciach

MČ Bratislava-Rusovce, OZ Rusovčan a MFK Rusovce pozývajú pri príležitosti MDD všetky rusovské deti na "Deň detí v Rusovciach", ktorý sa uskutoční v nedeľu na futbalovom ihrisku od 14 hod. O 16 hod. vystúpi Miro Jaroš. Deti sa môžu tešiť na nafukovací hrad, trampolínu, streľbu zo vzduchovky, maľovanie na tvár, balóny a rôzne iné atrakcie. Na záver prídu naši požiarníci a vykúzlia vám obľúbenú penu. Na každé dieťa čaká prekvapenie.
 
17
maj
2018

Deň detí v SĽUK-u

SĽUK pozýva deti dňa 2. júna do areálu a priestorov sídla SĽUK-u v Rusovciach, na 8. ročník podujatia "Deň detí v SĽUK-u". Program bude tak ako každý rok inšpirovaný tradičnou ľudovou kultúrou, medzi bohatými aktivitami si tak na svoje prídu nielen najmenší, ale aj dospelí návštevníci. Začiatok podujatia je o 13:00 hod.
 
16
maj
2018

Noc kostolov v Rusovciach

Farnosť v Rusovciach sa aj tento rok zapojila do celoeurópskeho podujatia "Noc kostolov", ktoré už tradične odštartujú zvony kostola v piatok 25. mája 2018 o 17:55 hod.