Sobota 9. 12. 2023
Dnes má meniny Izabela

Aktuality a kultúrne akcie

17
mar
2019

POMÔŽTE pri pátraní po nezvestnej Nadežde

Slovenská pátracia služba sa opäť obracia na občanov so žiadosťou o pomoc pri pátraní po nezvestnej osobe - Nadežde Ondejkovej.
 
8
mar
2019

Tlačová správa: OLO prosí o sprístupnenie zberných nádob vždy deň pred odvozom odpadu

Bratislavská mestská spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) prosí správcov nehnuteľností a majiteľov rodinných domov o sprístupnenie zberných nádob vždy deň pred plánovaným odvozom odpadu.
 
7
mar
2019

Podnety

Samospráva Rusoviec si po komunálnych voľbách dala za cieľ vychádzať občanom viac v ústrety. Zriadili sme preto e-mailovú adresu podnet@bratislava-rusovce.sk, na ktorú môžete posielať svoje postrehy a návrhy na zlepšenie nášho spoločného života v Rusovciach. Našim cieľom je riešenie neanonymných podaní súvisiacich s rôznymi potrebami občanov - napríklad podnet na odstránenie prekážok, opravenie poškodeného verejného majetku a podobne.
 
5
mar
2019

Posedenie pri krbe

Farská rada Vás srdečne pozýva na posedenie pri krbe s Mgr. Marekom Vagovičom.
 
27
feb
2019

Pátracia akcia

Slovenská pátracia služba sa na žiadosť pána Ondejku opätovne obracia na občanov s prosbou o pomoc pri hľadaní Nadeždy Ondejkovej z Rusoviec, ktorá je nezvestná od 14.1.2019. Stretnutie sa uskutoční v sobotu 2. marca 2019 o 8 hod. v sále na miestnom úrade v Rusovciach.