Nedeľa 29. 1. 2023
Dnes má meniny Gašpar

Aktuality a kultúrne akcie

15
jún
2018

Petícia Petícia proti hluku a zápachu zo slovnaftu

Petícia obyvateľov bývajúcich v okolí Slovnaftu, ktorí sú priamo dotknutí neustálim hlukom a zápachom zo Slovnaftu, do ktorej sa zapojila aj MČ Bratislava-Rusovce.
 
8
jún
2018

Deň pre Dunaj 2018

MČ Bratislava-Rusovce pod záštitou predsedu vlády a ministra životného prostredia SR Laszlóa Solymosa pri príležitosti Dňa Dunaja pozýva obyvateľov na čistenie popri hrádzi v k.ú. Rusovce, t.j. od bufetu Vyza po bufet Polder. Stretávame sa 16. júna 2018 o 8 hod. pri bufete Vyza na hrádzi (pred Rusovcami). Vrecia, rukavice a nápoje sú zabezpečené.
 
30
maj
2018

Pozvánka na na verejnú prezentáciu „Rozšírenie kapacity Základnej školy – prestavba a nadstavba na budove Školskej jedálne“.

Starosta MČ Bratislava-Rusovce Dušan Antoš a riaditeľ ZŠ s MŠ Vývojová 228 Bratislava-Rusovce Mgr. Rastislav Kunst vás pozývajú v utorok 12. júna 2018 o 17.00 hod., do kultúrnej sály Miestneho úradu v Bratislave-Rusovciach, Vývojová 8, Rusovce na verejnú prezentáciu „Rozšírenie kapacity Základnej školy – prestavba a nadstavba na budove Školskej jedálne“.
 
18
maj
2018

Informácia o poskytovaní bezplatnej zdravotnej starostlivosti vo všeobecnej ambulancii pre deti a dorast SI medical, s.r.o.

Na základe telefonických a e-mailových podnetov od občanov našej mestskej časti zaslal Bratislavský samosprávny kraj na MÚ Bratislava-Rusovce dodatočnú informáciu o poskytovaní bezplatnej zdravotnej starostlivosti vo všeobecnej ambulancii pre deti a dorast SI medical, s.r.o.
 
18
maj
2018

Deň detí v Rusovciach

MČ Bratislava-Rusovce, OZ Rusovčan a MFK Rusovce pozývajú pri príležitosti MDD všetky rusovské deti na "Deň detí v Rusovciach", ktorý sa uskutoční v nedeľu na futbalovom ihrisku od 14 hod. O 16 hod. vystúpi Miro Jaroš. Deti sa môžu tešiť na nafukovací hrad, trampolínu, streľbu zo vzduchovky, maľovanie na tvár, balóny a rôzne iné atrakcie. Na záver prídu naši požiarníci a vykúzlia vám obľúbenú penu. Na každé dieťa čaká prekvapenie.