Streda 12. 5. 2021
Dnes má meniny Pankrác

Aktuality a kultúrne akcie

10
mar
2021

Súťaž o "SČÍTACIU" mikinu!

Už ste sa sčítali?
Víkendová hecovačka o zvýšenie počtu sčítaných obyvateľov medzi Rusovcami a Jarovcami dopadla... ťažko sa nám to uznáva, ale v prospech Jaroviec. Výsledky Rusoviec sú "not great not terrible" - aktuálne 68,54 %. Najúspešnejšie obce v bratislavskom kraji už teraz dosiahli takmer 80 % sčítaných obyvateľov (v rámci SR už aj 90 % a viac) a tak sú v lepšej pozícii pre ďalší priebeh (samo) sčítania obyvateľov a následne pre asistované sčítanie.
Naozaj záleží na každom sčítanom obyvateľovi, pretože konečné číslo sčítaných obyvateľov bude rozhodujúce pre to, koľko peňazí bude v nasledujúcich 10 rokoch smerovať do Rusoviec. Pomôžte nám sčítaním sa získať získať viac peňazí, ktoré zlepšia život v Rusovciach.
Keďže sčítanie sa prehuplo do druhej polovice, tí, ktorí ste sa ešte nesčítali, urobte tak čo najskôr - čas máte už len do konca marca.
Nezabudnite sčítať:
  • seba
  • svoje deti
  • svojich starších príbuzných
Rozhodujúci okamih pre zadanie údajov o formulára je polnoc z 31. 12. 2020 na 1. 1. 2021.
Aby sme vás trošku motivovali, pripravili sme súťaž o sčítaciu mikinu, ktorú venoval pán primátor Matúš Vallo. Súťaž trvá do pondelka 15. 03. 2021, do 12:00 hod. Tipujte v komentároch pod postom, koľko percent Rusovčanov bude sčítaných v tomto okamihu a ten z vás, kto bude svojim tipom najbližšie, vyhráva mikinu.

#BratislavaSaRata #SODB2021 #UzSiSaScital?