Piatok 9. 6. 2023
Dnes má meniny Stanislava

Oznamy

4
maj
2022

Informácia o dočasnej zmene organizácie dopravy na Kovácsovej ulici

Mestská časť Bratislava-Rusovce vám oznamuje, že z dôvodu betonárskych prác a technologických procesov tvrdnutia a tuhnutia betónového krytu na revitalizácii autobusového otočiska bude od dnešného večera (04. 05. 2022) od 18:00 hod. do 31. 05. 2022 autobusové otočisko neprejazdné.
Uzatvorený bude výjazd z Kovácsovej ulice pri autobusovom otočisku ako aj prejazd cez autobusové otočisko smerom k železničnej stanici. V uvedenom termíne bude Kovácsova ulica „slepá“, v úseku od križovatky ulíc Pohraničníkov a Kovácsova smerom k autobusovému otočisku, t. j. dočasne sa zmení jednosmerná cestná premávka na obojsmernú.

Obchádzková trasa na železničnú stanicu bude po Kovácsovej ulici cez spevnenú plochu z betónových panelov pred autobusovým otočiskom.

Následne po uvedenom termíne bude v rámci autobusového otočiska vytvorený koridor pre výjazd vozidiel z Kovácsovej ulice na hlavnú cestu - Balkánsku ulicu, ako aj k železničnej stanici. Ďalšie potrebné obmedzenia budú priebežne riešené na základe usmernení so zhotoviteľom stavby.

Všetkých účastníkov cestnej premávky prosíme, aby jazdili ohľaduplne a rešpektovali sa navzájom.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť, robíme to pre vás.