Piatok 4. 12. 2020
Dnes má meniny Barbora, Barbara

Oznamy

22
maj
2020

Hľadáme kolegu do rusovskej knižnice

Reagujeme na vaše podnety a chystáme reštart činnosti rusovskej knižnice. Máme množstvo nápadov, aby sme ich ale mohli realizovať, potrebujeme milú a aktívnu osobu, ktorá činnosť knižnice zastreší.
Hľadáme knižnično-informačného pracovníka – knihovníka, ktorého náplňou práce bude zabezpečenie výpožičného procesu, práca s knižničným fondom (balenie, údržba, zaraďovanie), poskytovanie knižničných a informačných služieb, sledovanie a hodnotenie informačných požiadaviek čitateľov, príprava, organizácia a realizácia podujatí - aktivity na podporu čitateľskej gramotnosti, tvorivé podujatia, besedy so spisovateľmi, súťaže, ako aj spolupráca s partnermi knižnice - škola, škôlka, občianske združenia a iné inštitúcie. 
Prax z podobnej pozície je výhodou. Očakávame schopnosť práce s literatúrou, počítačovú gramotnosť - používanie MS Office a internetu, dobré komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať samostatne. Uvítame uchádzača s takými predpokladmi ako je samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, príjemné vystupovanie, ochota vzdelávať sa a pracovať na sebe, flexibilita, kreativita, predpoklady pre interaktívnu a tvorivú prácu s používateľmi knižnice rôznych vekových kategórií.
Typ pracovného pomeru: dohoda o vykonaní práce so začiatkom od 1. augusta 2020.
Pracovný čas: pondelky a štvrtky od 15:00 do 18:00 hod.
V prípade záujmu kontaktujte, prosím p. Juditu Trnovcovú, tel. č.: 0948 229 719, e-mail: trnovcova@bratislava-rusovce.sk