Streda 27. 1. 2021
Dnes má meniny Bohuš

Aktuality a kultúrne akcie

16
nov
2020

Súťaž o najkrajší adventný veniec

Máme tu koniec jesene, ktorú čochvíľa vystrieda zima a o pár týždňov nás čakajú vianočné sviatky. Ich predzvesťou je adventný veniec, kedy počas štyroch týždňov zapaľujeme sviečky ako symbolické odpočítavanie času do Vianoc. Tohtoročné vianočné aktivity sa pre pandémiu presúvajú do online priestoru, preto Mestská časť Bratislava-Rusovce vyhlasuje súťaž o najkrajší adventný veniec. Veríme, že sa zabavíte aj s vašimi deťmi a spoločne strávite príjemné chvíle v kruhu rodiny pri jeho výrobe.

Nezabudnite nám adventný veniec odfotiť a poslať e-mailom na adresu: sekretariat@bratislava-rusovce.sk alebo prostredníctvom aplikácie Správy o meste cez modul Podnety.


Podmienky súťaže:

 

  • Dve fotografie vlastnoručne vyrobeného adventného venca nám zašlite e-mailom alebo prostredníctvom aplikácie do 6. decembra 2020. Prvá fotografia má obsahovať záber na samotný adventný veniec a druhá fotografia má zobrazovať adventný veniec s jeho autorom/autormi. Zaslanie oboch fotografií nie je podmienkou účasti v súťaži, stačí ak nám zašlete fotografiu, na ktorej bude adventný veniec.
     
  • V správe prosíme uviesť meno, priezvisko, kontakt (e-mail, telefón). Zapojením sa do súťaže súťažiaci súhlasia s podmienkami súťaže a zverejnením fotografií na sociálnych sieťach mestskej časti.
     
  • Fotografie všetkých súťažných adventných vencov zverejníme 7. decembra na FB stránke mestskej časti v albume "Najkrajší adventný veniec 2020". Hlasovať bude možné do 18. decembra 2020.
     
  • Tri najkrajšie adventné vence vyberiete vy - Rusovčania hlasovaním prostredníctvom "páči sa mi to" tlačítka (tzv. "páčik"). Výrobcov víťazných adventných vencov, ktoré získajú najviac páčikov, odmeníme zaujímavými cenami.


Veríme, že sa vás do súťaže zapojí čo najviac a spoločne si aj takýmto spôsobom spríjemníme čakanie na Vianoce.


Foto: www.pexels.com