Piatok 25. 6. 2021
Dnes má meniny Olívia, Tadeáš

Aktuality a kultúrne akcie

26
maj
2021

Rusovská časovka 2021

Po veľkom úspechu virtuálneho bežeckého preteku štartujeme aj súťaž pre cyklistov. Môžete sa prihlásiť do cyklistického preteku, ktorý absolvujete individuálne - ako časovku.
PROPOZÍCIE
Termín: 17. 06. - 20. 06. 2021 (vrátane)
Kategórie: Deti (do 10 rokov), Ženy, Muži.
Vzdialeností: 2 km (iba deti), 10 km, 20 km a 40 km.
Trasu môžete absolvovať kdekoľvek.
Organizátor: MÚ MČ Bratislava-Rusovce

Prihlasovanie: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdlW6Jgu.../viewform

Štartovné:
Prihlásenie na Rusovskú časovku je zdarma, štartovné sa neplatí. Každý prihlásený účastník dostane mailom štartovné číslo a inštrukcie.
Zasielanie záznamu jazdy:
Záznam z Vašej jazdy (obrázok - screenshot z aplikácie), na ktorom bude dátum jazdy, absolvovaná vzdialenosť a dosiahnutý čas, pošlete na e-mailovú adresu rusovcevpohybe@gmail.com ihneď po skončení Vašej jazdy, najneskôr do 21. 06. 2021 do 12:00 hod.
Uveďte prosím aj svoje meno a štartovné číslo.

Vyhodnotenie:
Výsledky budú zverejnené odkazom v evente na facebooku. Každý účastník dostane emailom diplom a do 14 dní po ukončení akcie si bude si môcť vyzdvihnúť účastnícku medailu na miestnom úrade MČ Bratislava-Rusovce počas úradných hodín.

Upozornenie:
Všetci účastníci sa zúčastňujú samostatne, na vlastnú zodpovednosť a pri dodržaní pravidiel cestnej premávky ako aj pravidiel v rámci platných protipandemických opatrení. Organizátor ma len úlohu vyhodnocovateľa vybranej aktivity a nedohliada na priebeh pretekov.