Streda 27. 5. 2020
Dnes má meniny Iveta

Aktuality a kultúrne akcie

24
apr
2020

Rúškový beh 2020 - Prvý Rusovský virtuálny beh

Zostávame doma, ale behať môžme. Tak poď s nami do toho. Môžeš sa zapojiť jednotlivo alebo vytvor tím so svojimi susedmi. Zdieľaj svoju aktivitu a spolu udržíme Rusovce v pohybe.
PROPOZÍCIE virtuálneho behu RÚŠKOVÝ BEH 2020

Termín konania: 30. 04. 2020 - 03. 05. 2020
Beh môžete odbehnúť v akomkoľvek čase a na akomkoľvek mieste.

Trasy: 1 km, 3 km, 5 km, 10 km

Kategórie: Deti (do 10 rokov), Muži, Ženy
Ďalšie kategórie: Tím s najväčším počtom účastníkov

Organizátor: MÚ MČ BA-Rusovce

Prihlasovanie:
https://forms.gle/q2FtJZ1CZc4ne3sh8
Najneskorší termín prihlásenia sa je 29.4.2020.

Štartovné:
Prihlásenie na beh je zdarma, štartovné sa neplatí. Prihláseným účastníkom zašleme e-mailom štartovné číslo a odkaz na zaslanie výsledkov behu.

Zaslanie výsledkov:
Výsledky sa zasielajú e-mailom na adresu rusovcevpohybe@gmail.com. Výsledky je potrebné zaslať z adresy, pod ktorou je účastník registrovaný. Je potrebné priložiť nameranú trasu zo športhodiniek, športtestera alebo mobilnej aplikácie vo forme fotografie (obrázka) obrazovky, nie zasielať gpx súbor. Termín na zaslanie výsledkov je do 4. mája 2020, 12:00 hod.

Vyhodnotenie:
Výsledky budú zverejnené odkazom v evente vytvorenom na facebooku. Každý účastník dostane e-mailom diplom a bude si môcť 14 dní po ukončení preteku vyzdvihnúť účastnícku medailu na miestnom úrade v úradných hodinách (budú pripravené v obálkach s uvedením mena a štartovného čísla).

Všetci bežci sa behu zúčastňujú samostatne, pri dodržaní pravidiel vyhlásených vládou SR v rámci protipandemických opatrení. Organizátor má len úlohu vyhodnocovateľa vybranej aktivity, nedohliada na priebeh jednotlivých behov.