Piatok 25. 6. 2021
Dnes má meniny Olívia, Tadeáš

Aktuality a kultúrne akcie

23
júl
2020

Priestory Hasičskej zbrojnice na prenájom

Ešte v marci sme vám predstavili sálu Hasičskej zbrojnice, ktorú si je možné prenajať na menšie, či väčšie oslavy, konferencie, semináre alebo športové aktivity. Pre lepšiu predstavu sme nafotili štyri typy možného usporiadania sály (menšia oslava, väčšia oslava, konferencia, seminár), vašej fantázii v usporiadaní priestoru sa však medze nekladú. Priestory sály sú vybavené stolmi, stoličkami, dataprojektorom, premietacím plátnom a miestnosť je ozvučená. Do miestnosti sa zmestí max. 80 osôb, závisí od spôsobu usporiadania sály. Ďalšou z miestností je klubovňa, ktorú je možné využívať najmä na záujmovú činnosť - rôzne kurzy, krúžky, školenia, workshopy pre menší počet ľudí.
Kuchyňa je plne vybavená a je pripravená tak pre catering, či na priame použitie, kde si môžete jedlo na oslavu uvariť, pripraviť, ohriať. Je plne vybavená inventárom (poháre, šálky, taniere, riad, príbor, hrnce, kuchynské pomôcky, ...), kuchynskou rúrou, umývačkou riadu, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a chladničkou a mrazákom.
Samozrejmosťou je šatňa, zrekonštruované toalety, prebaľovací pult. Celý priestor je bezbariérový.
Práce na dovybavení Hasičskej zbrojnice sme museli kvôli koronakríze pozastaviť, preto vám teraz s o to väčšou radosťou oznamujeme, že priestory sú kompletne zrekonštruované, vybavené a čakajú na vás. Pre Rusovčanov sme pripravili zvýhodnené ceny; cenník, kontakt a fotografie nájdete na našej webstránke:
http://www.bratislava-rusovce.sk/hasicska-zbrojnica