Sobota 30. 9. 2023
Dnes má meniny Jarolím

Aktuality a kultúrne akcie

16
jún
2021

Nemáte program na víkend? Prihláste sa na Rusovskú časovku!

Už zajtra štartuje prvý ročník Rusovskej časovky! Prihláste sa aj so svojimi deťmi a spolu rozpohybujeme Rusovce! Odmenou vám bude dobrý pocit zo športového výkonu a krásna drevená medaila. Účasť na Rusovskej časovke môžete zaradiť do svojho už naplánovaného víkendového programu, keďže pretek môžete absolvovať kdekoľvek - jediné čo potrebujete je bicykel. Po veľkom úspechu virtuálneho bežeckého preteku štartujeme aj súťaž pre cyklistov. Môžete sa prihlásiť do cyklistického preteku, ktorý absolvujete individuálne - ako časovku.
PROPOZÍCIE
Termín: 17. 06. - 20. 06. 2021 (vrátane)
Kategórie: Deti (do 10 rokov), Ženy, Muži.
Vzdialeností: 2 km (iba deti), 10 km, 20 km a 40 km.
Trasu môžete absolvovať kdekoľvek.
Organizátor: MÚ MČ Bratislava-Rusovce
Prihlasovanie: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdlW6Jgu.../viewform

Štartovné:
Prihlásenie na Rusovskú časovku je zdarma, štartovné sa neplatí. Každý prihlásený účastník dostane mailom štartovné číslo a inštrukcie.

Zasielanie záznamu jazdy:
Záznam z Vašej jazdy (obrázok - screenshot z aplikácie), na ktorom bude dátum jazdy, absolvovaná vzdialenosť a dosiahnutý čas, pošlete na e-mailovú adresu rusovcevpohybe@gmail.com ihneď po skončení Vašej jazdy, najneskôr do 21. 06. 2021 12:00.
Uveďte prosím aj svoje meno a štartovné číslo.

Vyhodnotenie:
Výsledky budú zverejnené odkazom v evente na facebooku. Každý účastník dostane emailom diplom a do 14 dní po ukončení akcie si bude si môcť vyzdvihnúť účastnícku medailu na miestnom úrade MČ Bratislava-Rusovce počas úradných hodín.

Upozornenie:
Všetci účastníci sa zúčastňujú samostatne, na vlastnú zodpovednosť a pri dodržaní pravidiel cestnej premávky ako aj pravidiel v rámci platných protipandemických opatrení. Organizátor ma len úlohu vyhodnocovateľa vybranej aktivity a nedohliada na priebeh pretekov.