Piatok 17. 9. 2021
Dnes má meniny Olympia

Aktuality a kultúrne akcie

19
apr
2021

Druhý virtuálny rúškový beh 2021

Aj tento rok sa môžete zúčastniť Rusovského virtuálneho rúškového behu. Môžete sa zapojiť jednotlivo alebo vytvorte tím so svojimi susedmi. Zdieľajte svoju aktivitu a spolu tak udržíme Rusovce v pohybe.

PROPOZÍCIE virtuálneho behu RÚŠKOVÝ BEH 2021:
Termín konania: 29. 04. 2021 - 02. 05. 2021
Beh môžete odbehnúť v akomkoľvek čase a na akomkoľvek mieste.
Trasy: 1 km (iba detská kategória), 3 km, 5 km, 10 km
Kategórie: Deti (do 10 rokov), Muži, Ženy
Ďalšie kategórie: Tím s najväčším počtom účastníkov
Organizátor: Miestny úrad mestskej časti Bratisalva-Rusovce


Prihlasovanie:
https://forms.gle/mvoQqx4RYCPMP9PT7


Štartovné:
Prihlásenie na beh je zdarma, štartovné sa neplatí. Prihláseným účastníkom zašleme e-mailom štartovné číslo a odkaz na zaslanie výsledkov behu.

Zaslanie výsledkov:
Výsledky sa zasielajú e-mailom na adresu rusovcevpohybe@gmail.com. Výsledky je potrebné zaslať z adresy, pod ktorou je účastník registrovaný. Je potrebné priložiť nameranú trasu zo športhodiniek, športtestera alebo mobilnej aplikácie vo forme fotografie (obrázka) obrazovky, nie zasielať gpx súbor. Termín na zaslanie výsledkov je do 3. mája 2021, 12:00 hod.

Vyhodnotenie:

Výsledky budú zverejnené odkazom v evente vytvorenom na facebooku. Každý účastník dostane e-mailom diplom a bude si môcť 14 dní po ukončení preteku vyzdvihnúť účastnícku medailu na miestnom úrade v úradných hodinách.


Všetci bežci sa behu zúčastňujú samostatne, pri dodržaní pravidiel vyhlásených vládou SR v rámci protipandemických opatrení. Organizátor má len úlohu vyhodnocovateľa vybranej aktivity, nedohliada na priebeh jednotlivých behov.