Štvrtok 19. 5. 2022
Dnes má meniny Gertrúda

Rekonštrukcia a dostavba objektu jedálne ZŠ Rusovce s rozšírením účelu

Datum: 17. 01. 2022

DVE NAJDÔLEŽITEJŠIE ZMLUVY TOHTO ROKA

Ešte pred Vianocami sme stihli podpísať zmluvu o poskytnutí nenávratného finančného príspevku s Ministerstvom investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR na projekt Rekonštrukcie a dostavby objektu jedálne ZŠ Rusovce, vďaka ktorej ušetrí naša mestská časť takmer 2,5 milióna Eur - nevyprázdnime tak obecnú kasu, ani nezaúverujeme mestskú časť na dlhé roky dopredu.

Dobré správy nekončia ani začiatkom tohto roka - dnes sme podpísali zmluvu so zhotoviteľom stavebných prác - spoločnosťou PS STAVBY, s. r. o. V najbližších dňoch začneme s vypratávaním objektu a odovzdáme stavenisko. Zatiaľ doladíme plán realizácie tak, aby čo najmenej obmedzil premávku okolo školy v rannej špičke ako aj ďalšie technické detaily výstavby.

 

Datum: 13. 12. 2021

POTVRDENÉ! ZÍSKALI SME TAKMER 2,5 MILIÓNA EUR NA REKONŠTRUKCIU JEDÁLNE A NADSTAVBU ŠKOLY!

Už pár dní sme vedeli, že náš projekt rekonštrukcie jedálne a nadstavby školy prešiel odbornou kontrolou so 100 % hodnotením. Dnes už máme aj oficiálne potvrdené, že projekt získal dotáciu vo výške takmer 2,5 milióna Eur. Radi by sme týmto poďakovali všetkým, ktorí sa na písaní projektu podieľali, ako aj tímu Bratislavského samosprávneho kraja, keďže celý proces prípravy bol mimoriadne náročný.

Ku koncu sa blíži aj verejné obstarávanie na zhotoviteľa prác a predpokladáme, že v januári odovzdáme víťaznej firme stavenisko a začneme aj s prácami samotnými.

Pre nás, a veríme, že aj pre vás, je to veľmi potešujúci vianočný darček 

Ilustaračná foto: