Sobota 31. 10. 2020
Dnes má meniny Aurélia

Virtuálny rúškový beh - 10 km

Výsledky behu na 10 km

Všetky kategórie:
Poradie Meno Priezvisko Kategória  Tím Vzdialenosť Štartovné číslo Odbehnutý čas Odbehnutá vzdialenosť Výsledný čas
1 Yuriy Oblog MUŽ   10 km 0083 00:45:29 10.02 00:45:24
2 Milan Durica MUŽ   10 km 0175 00:45:35 10.00 00:45:35
3 Norbert  Vizvári MUŽ NRM 10 km 0089 00:46:38 10.06 00:46:21
4 Andrea Obetkova ŽENA   10 km 0007 00:46:36 10.03 00:46:28
5 Maroš Mitošinka MUŽ   10 km 0069 00:46:53 10.01 00:46:50
6 Martin Markovič MUŽ   10 km 0038 00:47:56 10.00 00:47:56
7 Martina Skirkanič  ŽENA   10 km 0003 00:48:53 10.01 00:48:50
8 Matej Vojtas MUŽ TIMAN TÍM 10 km 0105 00:50:13 10.26 00:48:57
9 Martin  Beňo MUŽ   10 km 0075 00:50:11 10.00 00:50:11
10 Elena Oblog ŽENA   10 km 0011 00:51:26 10.00 00:51:26
11 Pavel Mokráň MUŽ MKHL Runners 10 km 0002 00:52:06 10.01 00:52:03
12 Jozef Rybár MUŽ DreamTeam 10 km 0009 00:52:12 10.00 00:52:12
13 Denis Majzlan MUŽ DreamTeam 10 km 0010 00:59:17 11.20 00:52:56
14 Vladislav Šoltys MUŽ   10 km 0119 00:53:27 10.04 00:53:14
15 Ladislav Kováč MUŽ   10 km 0018 00:53:50 10.10 00:53:18
16 Ladislav Ebský MUŽ   10 km 0041 00:53:57 10.00 00:53:57
17 Eduard Kovács MUŽ DANUBE RUNNERS 10 km 0064 00:54:42 10.12 00:54:03
18 Peter  Frey MUŽ DANUBE RUNNERS 10 km 0072 00:54:32 10.01 00:54:29
19 Stanislav Hološ MUŽ   10 km 0171 00:54:56 10.00 00:54:56
20 Daniela Fundárková ŽENA   10 km 0096 00:55:23 10.02 00:55:16
21 Petra Tyralová ŽENA FitCurves  10 km 0033 00:56:51 10.16 00:55:57
22 Tomáš Žembery MUŽ   10 km 0122 00:56:18 10.02 00:56:11
23 Mária Gondášová ŽENA FitCurves  10 km 0032 00:56:45 10.02 00:56:38
24 Mišulik Gömöry MUŽ DANUBE RUNNERS 10 km 0141 01:30:00 15.70 00:57:19
25 Peter Holešovský MUŽ Zipy 10 km 0131 00:57:29 10.00 00:57:29
26 Zuzi Gömöry ŽENA DANUBE RUNNERS 10 km 0066 01:15:00 13.00 00:57:42
27 Roman Imrich MUŽ Zipy 10 km 0134 00:57:57 10.01 00:57:54
28 Jozef Camaj MUŽ   10 km 0058 00:58:21 10.00 00:58:21
29 Dajana Freyova ŽENA DANUBE RUNNERS 10 km 0098 00:58:38 10.00 00:58:38
30 Jan Heizer MUŽ DANUBE RUNNERS 10 km 0062 00:58:56 10.04 00:58:42
31 Vladimír Tekel MUŽ Liptovskí trhači 10 km 0026 00:58:50 10.01 00:58:46
32 Monika Tekelová ŽENA Liptovskí trhači 10 km 0025 00:59:01 10.00 00:59:01
33 Monika Durišová ŽENA   10 km 0095 01:01:00 10.26 00:59:27
34 Juraj Chren MUŽ   10 km 0154 01:00:05 10.08 00:59:36
35 Darina  Mokráňová  ŽENA MKHL Runners 10 km 0001 00:59:42 10.00 00:59:42
36 Andrea Kalmová ŽENA   10 km 0120 01:07:13 11.23 00:59:51
37 Želka  Ráchalová ŽENA FitCurves  10 km 0030 01:00:44 10.05 01:00:26
38 Tomáš Schwarz MUŽ   10 km 0100 01:01:00 10.04 01:00:45
39 Daniel Ťažký MUŽ   10 km 0078 01:00:59 10.00 01:00:59
40 M. K. MUŽ   10 km 0135 01:05:26 10.72 01:01:02
41 M. K. ŽENA SHEruns 10 km 0020 01:01:59 10.03 01:01:48
42 Zuzana  Fornadeľová ŽENA SHEruns 10 km 0021 01:02:02 10.01 01:01:58
43 Jana Stahlová ŽENA FitCurves  10 km 0036 01:02:40 10.01 01:02:36
44 Silvia Ladvenicová ŽENA SHEruns 10 km 0019 01:03:19 10.03 01:03:08
45 Dáša Vafinová ŽENA   10 km 0013 01:03:51 10.01 01:03:47
46 Lucia Talajková ŽENA FitCurves  10 km 0028 01:10:41 11.08 01:03:48
47 Vladimír Šišák MUŽ DANUBE RUNNERS 10 km 0099 01:04:00 10.00 01:04:00
48 Alena Martonová  ŽENA FitCurves  10 km 0027 01:04:26 10.00 01:04:26
49 Monika Mitošinková ŽENA NRM 10 km 0088 01:06:19 10.25 01:04:42
50 Janka Mitošinková ŽENA DANUBE RUNNERS 10 km 0067 01:06:22 10.16 01:05:19
51 Monika Šomogyi ŽENA DANUBE RUNNERS 10 km 0084 01:06:57 10.10 01:06:17
52 Lucia Piterka ŽENA   10 km 0022 01:12:48 10.09 01:12:09
53 Alena  Leščáková ŽENA   10 km 0093 01:13:13 10.01 01:13:09
54 Eva Mravec Chrenkova ŽENA   10 km 0091 01:13:31 10.01 01:13:27
55 Renáta  Košíková ŽENA Košíkovci 10 km 0045 01:16:37 10.26 01:14:41
56 Zuzana Danislavová ŽENA   10 km 0024 01:16:39 10.00 01:16:39
57 Beata Bellova ŽENA DANUBE RUNNERS 10 km 0065 01:22:50 10.02 01:22:40

Ženy:
Poradie Meno Priezvisko Kategória  Tím Vzdialenosť Štartovné číslo Odbehnutý čas Odbehnutá vzdialenosť Výsledný čas
1 Andrea Obetkova ŽENA   10 km 0007 00:46:36 10.03 00:46:28
2 Martina Skirkanič  ŽENA   10 km 0003 00:48:53 10.01 00:48:50
3 Elena Oblog ŽENA   10 km 0011 00:51:26 10.00 00:51:26
4 Daniela Fundárková ŽENA   10 km 0096 00:55:23 10.02 00:55:16
5 Petra Tyralová ŽENA FitCurves  10 km 0033 00:56:51 10.16 00:55:57
6 Mária Gondášová ŽENA FitCurves  10 km 0032 00:56:45 10.02 00:56:38
7 Zuzi Gömöry ŽENA DANUBE RUNNERS 10 km 0066 01:15:00 13.00 00:57:42
8 Dajana Freyova ŽENA DANUBE RUNNERS 10 km 0098 00:58:38 10.00 00:58:38
9 Monika Tekelová ŽENA Liptovskí trhači 10 km 0025 00:59:01 10.00 00:59:01
10 Monika Durišová ŽENA   10 km 0095 01:01:00 10.26 00:59:27
11 Darina  Mokráňová  ŽENA MKHL Runners 10 km 0001 00:59:42 10.00 00:59:42
12 Andrea Kalmová ŽENA   10 km 0120 01:07:13 11.23 00:59:51
13 Želka  Ráchalová ŽENA FitCurves  10 km 0030 01:00:44 10.05 01:00:26
14 M. K. ŽENA SHEruns 10 km 0020 01:01:59 10.03 01:01:48
15 Zuzana  Fornadeľová ŽENA SHEruns 10 km 0021 01:02:02 10.01 01:01:58
16 Jana Stahlová ŽENA FitCurves  10 km 0036 01:02:40 10.01 01:02:36
17 Silvia Ladvenicová ŽENA SHEruns 10 km 0019 01:03:19 10.03 01:03:08
18 Dáša Vafinová ŽENA   10 km 0013 01:03:51 10.01 01:03:47
19 Lucia Talajková ŽENA FitCurves  10 km 0028 01:10:41 11.08 01:03:48
20 Alena Martonová  ŽENA FitCurves  10 km 0027 01:04:26 10.00 01:04:26
21 Monika Mitošinková ŽENA NRM 10 km 0088 01:06:19 10.25 01:04:42
22 Janka Mitošinková ŽENA DANUBE RUNNERS 10 km 0067 01:06:22 10.16 01:05:19
23 Monika Šomogyi ŽENA DANUBE RUNNERS 10 km 0084 01:06:57 10.10 01:06:17
24 Lucia Piterka ŽENA   10 km 0022 01:12:48 10.09 01:12:09
25 Alena  Leščáková ŽENA   10 km 0093 01:13:13 10.01 01:13:09
26 Eva Mravec Chrenkova ŽENA   10 km 0091 01:13:31 10.01 01:13:27
27 Renáta  Košíková ŽENA Košíkovci 10 km 0045 01:16:37 10.26 01:14:41
28 Zuzana Danislavová ŽENA   10 km 0024 01:16:39 10.00 01:16:39
29 Beata Bellova ŽENA DANUBE RUNNERS 10 km 0065 01:22:50 10.02 01:22:40

Muži:
Poradie Meno Priezvisko Kategória  Tím Vzdialenosť Štartovné číslo Odbehnutý čas Odbehnutá vzdialenosť Výsledný čas
1 Yuriy Oblog MUŽ   10 km 0083 00:45:29 10.02 00:45:24
2 Milan Durica MUŽ   10 km 0175 00:45:35 10.00 00:45:35
3 Norbert  Vizvári MUŽ NRM 10 km 0089 00:46:38 10.06 00:46:21
4 Maroš Mitošinka MUŽ   10 km 0069 00:46:53 10.01 00:46:50
5 Martin Markovič MUŽ   10 km 0038 00:47:56 10.00 00:47:56
6 Matej Vojtas MUŽ TIMAN TÍM 10 km 0105 00:50:13 10.26 00:48:57
7 Martin  Beňo MUŽ   10 km 0075 00:50:11 10.00 00:50:11
8 Pavel Mokráň MUŽ MKHL Runners 10 km 0002 00:52:06 10.01 00:52:03
9 Jozef Rybár MUŽ DreamTeam 10 km 0009 00:52:12 10.00 00:52:12
10 Denis Majzlan MUŽ DreamTeam 10 km 0010 00:59:17 11.20 00:52:56
11 Vladislav Šoltys MUŽ   10 km 0119 00:53:27 10.04 00:53:14
12 Ladislav Kováč MUŽ   10 km 0018 00:53:50 10.10 00:53:18
13 Ladislav Ebský MUŽ   10 km 0041 00:53:57 10.00 00:53:57
14 Eduard Kovács MUŽ DANUBE RUNNERS 10 km 0064 00:54:42 10.12 00:54:03
15 Peter  Frey MUŽ DANUBE RUNNERS 10 km 0072 00:54:32 10.01 00:54:29
16 Stanislav Hološ MUŽ   10 km 0171 00:54:56 10.00 00:54:56
17 Tomáš Žembery MUŽ   10 km 0122 00:56:18 10.02 00:56:11
18 Mišulik Gömöry MUŽ DANUBE RUNNERS 10 km 0141 01:30:00 15.70 00:57:19
19 Peter Holešovský MUŽ Zipy 10 km 0131 00:57:29 10.00 00:57:29
20 Roman Imrich MUŽ Zipy 10 km 0134 00:57:57 10.01 00:57:54
21 Jozef Camaj MUŽ   10 km 0058 00:58:21 10.00 00:58:21
22 Jan Heizer MUŽ DANUBE RUNNERS 10 km 0062 00:58:56 10.04 00:58:42
23 Vladimír Tekel MUŽ Liptovskí trhači 10 km 0026 00:58:50 10.01 00:58:46
24 Juraj Chren MUŽ   10 km 0154 01:00:05 10.08 00:59:36
25 Tomáš Schwarz MUŽ   10 km 0100 01:01:00 10.04 01:00:45
26 Daniel Ťažký MUŽ   10 km 0078 01:00:59 10.00 01:00:59
27 M. K. MUŽ   10 km 0135 01:05:26 10.72 01:01:02
28 Vladimír Šišák MUŽ DANUBE RUNNERS 10 km 0099 01:04:00 10.00 01:04:00