Piatok 5. 6. 2020
Dnes má meniny Laura

Virtuálny rúškový beh - 1 km

Výsledky behu na 1 km

Všetky kategórie:
Poradie Meno Priezvisko Kategória  Tím Vzdialenosť Štartovné číslo Odbehnutý čas Odbehnutá vzdialenosť Výsledný čas
1 Barbora Dubovska ŽENA Alicorn-Unicorn 1 km 0147 00:04:06 1.00 00:04:06
2 Nina Dubovska DIEŤA DO 10 ROKOV Alicorn-Unicorn 1 km 0149 00:06:44 1.50 00:04:29
3 Radoslav Sajmir MUŽ Alicorn-Unicorn 1 km 0150 00:05:01 1.00 00:05:01
4 Karol Vrabcek DIEŤA DO 10 ROKOV Alicorn-Unicorn 1 km 0152 00:05:13 1.00 00:05:13
5 Roman Zezulák MUŽ Alicorn-Unicorn 1 km 0165 00:05:21 1.00 00:05:21
6 Michaela Vrabcekova ŽENA Alicorn-Unicorn 1 km 0151 00:05:25 1.00 00:05:25
7 Maxim Šarišský DIEŤA DO 10 ROKOV   1 km 0157 00:05:45 1.03 00:05:35
8 Teodor Zezulák DIEŤA DO 10 ROKOV Alicorn-Unicorn 1 km 0167 00:05:39 1.00 00:05:39
9 Denisa Zezuláková ŽENA Alicorn-Unicorn 1 km 0164 00:05:52 1.01 00:05:49
10 Oskar Petrovič DIEŤA DO 10 ROKOV Pre Rusovce 1 km 0146 00:05:55 1.01 00:05:51
11 Alex Petrovič DIEŤA DO 10 ROKOV Pre Rusovce 1 km 0145 00:05:57 1.01 00:05:53
12 Sara Dubovska DIEŤA DO 10 ROKOV Alicorn-Unicorn 1 km 0148 00:06:01 1.00 00:06:01
13 Matyáš Kukan DIEŤA DO 10 ROKOV   1 km 0052 00:06:24 1.02 00:06:16
14 Damián a Viliam  Šarišskí DIEŤA DO 10 ROKOV   1 km 0159 00:06:06 0.93 00:06:34
15 Artur Petrovic DIEŤA DO 10 ROKOV Pre Rusovce 1 km 0168 00:06:06 0.93 00:06:34
16 Félix Šarišský DIEŤA DO 10 ROKOV   1 km 0158 00:06:01 0.89 00:06:46
17 Tomas Vrabcek DIEŤA DO 10 ROKOV Alicorn-Unicorn 1 km 0153 00:06:48 1.00 00:06:48
18 Filip Zezulák DIEŤA DO 10 ROKOV Alicorn-Unicorn 1 km 0166 00:06:48 1.00 00:06:48
19 Nina Mackaninová DIEŤA DO 10 ROKOV Zipy 1 km 0138 00:06:58 1.02 00:06:50
20 Sára Holešovská DIEŤA DO 10 ROKOV Zipy 1 km 0136 00:07:11 1.04 00:06:54
21 Richard Obetko MUŽ   1 km 0043 00:07:16 1.01 00:07:12
22 Jakub Košík MUŽ Košíkovci 1 km 0046 00:07:27 1.00 00:07:27
23 Lenka Chrenková ŽENA   1 km 0060 00:48:19 6.07 00:07:58
24 Hana  Mackaninová DIEŤA DO 10 ROKOV Zipy 1 km 0137 00:11:39 1.01 00:11:32
25 Barbora Šimová DIEŤA DO 10 ROKOV   1 km 0144 00:11:57 1.00 00:11:57

Deti do 10 rokov:
Poradie Meno Priezvisko Kategória  Tím Vzdialenosť Štartovné číslo Odbehnutý čas Odbehnutá vzdialenosť Výsledný čas
1 Nina Dubovska DIEŤA DO 10 ROKOV Alicorn-Unicorn 1 km 0149 00:06:44 1.50 00:04:29
2 Karol Vrabcek DIEŤA DO 10 ROKOV Alicorn-Unicorn 1 km 0152 00:05:13 1.00 00:05:13
3 Maxim Šarišský DIEŤA DO 10 ROKOV   1 km 0157 00:05:45 1.03 00:05:35
4 Teodor Zezulák DIEŤA DO 10 ROKOV Alicorn-Unicorn 1 km 0167 00:05:39 1.00 00:05:39
5 Oskar Petrovič DIEŤA DO 10 ROKOV Pre Rusovce 1 km 0146 00:05:55 1.01 00:05:51
6 Alex Petrovič DIEŤA DO 10 ROKOV Pre Rusovce 1 km 0145 00:05:57 1.01 00:05:53
7 Sara Dubovska DIEŤA DO 10 ROKOV Alicorn-Unicorn 1 km 0148 00:06:01 1.00 00:06:01
8 Matyáš Kukan DIEŤA DO 10 ROKOV   1 km 0052 00:06:24 1.02 00:06:16
9 Damián a Viliam  Šarišskí DIEŤA DO 10 ROKOV   1 km 0159 00:06:06 0.93 00:06:34
10 Artur Petrovic DIEŤA DO 10 ROKOV Pre Rusovce 1 km 0168 00:06:06 0.93 00:06:34
11 Félix Šarišský DIEŤA DO 10 ROKOV   1 km 0158 00:06:01 0.89 00:06:46
12 Tomas Vrabcek DIEŤA DO 10 ROKOV Alicorn-Unicorn 1 km 0153 00:06:48 1.00 00:06:48
13 Filip Zezulák DIEŤA DO 10 ROKOV Alicorn-Unicorn 1 km 0166 00:06:48 1.00 00:06:48
14 Nina Mackaninová DIEŤA DO 10 ROKOV Zipy 1 km 0138 00:06:58 1.02 00:06:50
15 Sára Holešovská DIEŤA DO 10 ROKOV Zipy 1 km 0136 00:07:11 1.04 00:06:54
16 Hana  Mackaninová DIEŤA DO 10 ROKOV Zipy 1 km 0137 00:11:39 1.01 00:11:32
17 Barbora Šimová DIEŤA DO 10 ROKOV   1 km 0144 00:11:57 1.00 00:11:57

Ženy:
Poradie Meno Priezvisko Kategória  Tím Vzdialenosť Štartovné číslo Odbehnutý čas Odbehnutá vzdialenosť Výsledný čas
1 Barbora Dubovska ŽENA Alicorn-Unicorn 1 km 0147 00:04:06 1.00 00:04:06
2 Michaela Vrabcekova ŽENA Alicorn-Unicorn 1 km 0151 00:05:25 1.00 00:05:25
3 Denisa Zezuláková ŽENA Alicorn-Unicorn 1 km 0164 00:05:52 1.01 00:05:49
4 Lenka Chrenková ŽENA   1 km 0060 00:48:19 6.07 00:07:58


Muži:
Poradie Meno Priezvisko Kategória  Tím Vzdialenosť Štartovné číslo Odbehnutý čas Odbehnutá vzdialenosť Výsledný čas
1 Radoslav Sajmir MUŽ Alicorn-Unicorn 1 km 0150 00:05:01 1.00 00:05:01
2 Roman Zezulák MUŽ Alicorn-Unicorn 1 km 0165 00:05:21 1.00 00:05:21
3 Richard Obetko MUŽ   1 km 0043 00:07:16 1.01 00:07:12
4 Jakub Košík MUŽ Košíkovci 1 km 0046 00:07:27 1.00 00:07:27