Nedeľa 17. 10. 2021
Dnes má meniny Hedviga

Rusovský triatlon 2021

Rusovský triatlon 2021 sa uskutočnil 17. 7. 2021

 
Kategória Priezvisko Meno Kategória poradie v kat. plávanie bycikel beh vysledný čas absolútne poradie
Detský Novomeský Šimon Detský triatlon - 30m / 2km / 0,5km 1 2 1 1 N/A 1
Detský Klepoch Hugo Detský triatlon - 30m / 2km / 0,5km 2 1 2 2 N/A 2
Detský Petrovič Alex Detský triatlon - 30m / 2km / 0,5km 3 3 3 3 N/A 3
Detský Škultéty Adam Detský triatlon - 30m / 2km / 0,5km 4 5 4 4 N/A 4
Detský Škultéty Martin Detský triatlon - 30m / 2km / 0,5km 5 4 5 5 N/A 5
Detský Kapitáňová Sofia Detský triatlon - 30m / 2km / 0,5km 6 7 7 6 N/A 6
Detský Ishak Emira Detský triatlon - 30m / 2km / 0,5km 7 8 8 7 N/A 7
Detský Schubert Noel Detský triatlon - 30m / 2km / 0,5km 8 6 6 8 N/A 8
Detský Ishak Michal Detský triatlon - 30m / 2km / 0,5km 9 9 9 9 N/A 9
Detský Rohalova Tamarka Detský triatlon - 30m / 2km / 0,5km 10 10 10 10 N/A 10
                   
Super Šprint Ženy Ripkova Andrea Super šprint triatlon - 300m / 10km / 2km 1 2 1 1 N/A 1
Super Šprint Ženy Trančíková Linda Super šprint triatlon - 300m / 10km / 2km 2 1 2 2 N/A 2
Super Šprint Ženy Gramerová Eva Super šprint triatlon - 300m / 10km / 2km 3 10   4 N/A 4
Super Šprint Ženy Sykorová Monika Super šprint triatlon - 300m / 10km / 2km 4 8 4 6 N/A 6
Super Šprint Ženy Bártová Zuzana Super šprint triatlon - 300m / 10km / 2km 5 5   8 N/A 8
Super Šprint Ženy Bohunická Iveta Super šprint triatlon - 300m / 10km / 2km 6 11   9 N/A 9
Super Šprint Ženy Fröhlichová Denisa Super šprint triatlon - 300m / 10km / 2km 7 6   10 N/A 10
                   
Super Šprint Muži Gazda Lukáš Super šprint triatlon - 300m / 10km / 2km 1 4 3 3 N/A 3
Super Šprint Muži Kapitáň Peter Super šprint triatlon - 300m / 10km / 2km 2 3 6   N/A 5
Super Šprint Muži Kováč Ján Super šprint triatlon - 300m / 10km / 2km 3 9     N/A 7
                   
Šprint Ženy Blštáková Jana Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 1 13   6 01:16:40 6
Šprint Ženy Bekeova Daniela Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 2 2   7 01:17:10 7
Šprint Ženy Kahanová Alena Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 3 23   24 01:44:16 24
                   
Šprint Muži Oťapka Miroslav Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 1 10 1 1 01:08:10 1
Šprint Muži Havlík Tomáš Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 2 7 3 2 01:10:20 2
Šprint Muži Beke Stefan Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 3 1   3 01:13:02 3
Šprint Muži Kapitáň Peter Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 4   2 4 01:15:14 4
Šprint Muži Varga Stefan Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 5 9   5 01:16:17 5
Šprint Muži Ripka Oliver Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 6 3 4 8 01:17:16 8
Šprint Muži Andrýsek Martin Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 7 20   9 01:17:40 9
Šprint Muži Medo Marcel Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 8 12   10 01:19:23 10
Šprint Muži Hatiar Kevin Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 9 5   11 01:20:30 11
Šprint Muži Adrián Balogh Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 10 14   12 01:21:10 12
Šprint Muži Rohal Matus Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 11 8   13 01:22:12 13
Šprint Muži Šarišský Daniel Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 12 4   14 01:22:33 14
Šprint Muži Trančík Šimon Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 13 6   15 01:22:51 15
Šprint Muži Ripka Peter Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 14 16   16 01:24:30 16
Šprint Muži Griščík František Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 15 11   17 01:25:03 17
Šprint Muži Peter Harum   16 18   18 01:26:31 18
Šprint Muži Rakovan Boris Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 17 19   19 01:30:20 19
Šprint Muži Harum Marek Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 18 24   20 01:32:32 20
Šprint Muži Sopko Andrej Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 19 18   21 01:33:04 21
Šprint Muži Krajňák Pavol Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 20 17   22 01:35:40 22
Šprint Muži Kováč Laco Šprint triatlon - 650m / 20km / 5km 21 25   23 01:42:20 23