Sobota 15. 6. 2024
Dnes má meniny Vít

Mestská polícia


Mestská polícia
Vysunuté pracovisko MP
Balkánska 102
851 10 Bratislava-Rusovce 


Telefón:
159 (číslo skráteného volania)
Www:
http://www.msp.bratislava.sk
E-mail: 
velitelstvoba5@mp.bratislava.sk 


Mestská polícia expozitúra Bratislava V
Haanova č. 10
851 04 Bratislava 

Zobraziť v mape

Telefón: 
159 (číslo skráteného volania)
Www:
http://www.msp.bratislava.sk
E-mail:
expozituraba5@mp.bratislava.sk
Adresa:
Mestská polícia expozitúra Bratislava V
Haanova č. 10
851 04 Bratislava

Piaty bratislavský okres, do ktorého patria mestské časti Petržalka, Jarovce, Rusovce a Čunovo leží na rozlohe 94,2 km2.

O verejný poriadok v mestských častiach Petržalka, Jarovce, Rusovce a Čunovo sa starajú policajti slúžiaci na Mestskej polícii expozitúre Bratislava V.

Nepretržitá 24-hodinová služba je hliadkami zabezpečovaná prostredníctvom operačného strediska na telefónnom čísle prostredníctvom čísla skráteného volania 159.

 
Dňa: 18. 08. 2022

V RUSOVCIACH PRIBUDLO VYSUNUTÉ PRACOVISKO MESTSKEJ POLÍCIE

Po rokoch, keď bolo pracovisko Mestskej polície v Rusovciach zrušené, dochádza k jeho opätovnému otvoreniu. Od augusta sa tak môžu Rusovčania, preferujúci osobný kontakt, zastaviť v priestoroch Mestskej polície v budove na Balkánskej ulici 102 a mestskí policajti sú tak bližšie k takmer 10 000 obyvateľkám a obyvateľom Rusoviec, Jaroviec a Čunova. Náčelník bratislavskej Mestskej polície, pán Miroslav Antal oficiálne prevzal do užívania priestory z rúk starostky Rusoviec Lucie Tulekovej Henčelovej.
A kedy môžete za mestskými policajtmi zájsť osobne? “Úradné hodiny reflektujú záujem verejnosti, potreby mestskej časti a aj možnosti mestskej polície. Aktuálne sú policajtky a policajti na vysunutom pracovisku k dispozícii v utorky v čase od 14:00 do 16:00 hod. a štvrtky od 16:00 do 18:00 hod.” informovali nás zástupcovia Mestskej polície.
V prípade, ak potrebujete kontaktovať mestskú políciu mimo týchto časov, ponúkajú sa aj iné možnosti: „Samozrejme,, všetky obyvateľky a obyvatelia sa môžu spoľahnúť na linku 159. Vždy, ak sa ocitnete v problémoch alebo ste svedkom protiprávneho konania, neváhajte a oslovte nás prostredníctvom telefónu. Ak potrebujete riešiť neakútne situácie, môžete tak urobiť prostredníctvom podnetov na našom webe msp.bratislava.sk alebo v mobilnej aplikácii pre Android a iOS.”