Mestská časť Bratislava - Rusovce
SMS Rozhlas

Mestská časť Bratislava - Rusovce od 1.9.2008 zriadila službu „SMS rozhlas". SMS rozhlas môžu využívať obyvatelia s trvalým pobytom na území MČ Bratislava - Rusovce, ktorí majú záujem dostávať aktuálne informácie o diani v našej MČ.  Na číslo SMS rozhlasu nie je možné spätne sa dovolať. 

Prihlásenie sa do databázy: 
Prihlásenie je veľmi jednoduché.
Stačí, ak pošlete SMS správu na číslo 0911 787 043. V texte správy uveďte Vaše meno a priezvisko, alebo telefonicky na tel. čísle 02/68207016, prípadne osobne na sekretariáte MÚ MČ Bratislava - Rusovce, Vývojová 8, Bratislava - Rusovce, I. posch. č. dv. 3. alebo e-amilom: cervenakova@bratislava-rusovce.sk.


Odhlásenie sa z databázy: je taktiež veľmi jednoduché. Na to isté číslo pošlite správu: Stop. Pripadne volajte alebo e-mailujte na vyššie uvedené kontakty. 

Poplatky: Spoplatnenie služby je jednorazové v cene zaslania sms správy (bežná cena za sms správu podľa cenníka jednotlivých operátorov) pri zaradení do databázy, resp. pri odhlásení sa. Zasielanie sms správ hradí MČ Bratislava - Rusovce, príjmanie sms správ obyvateľmi je bezplatné.

Kontakt: Zuzana Červenáková 02/68207016 
E-mail: cervenakova@bratislava-rusovce.sk 

Posledná aktualizácia: 16.1.2017

Nedela 28. mája 2017

meniny má

Viliam


vyhľadávanie


Anketa:

Už ste videli www.rusovskenoviny.sk

Áno, už ju som ju videl/la

Áno, už ju som ju videl/la (33%)

Nie, ešte som ju nevidel/la

Nie, ešte som ju nevidel/la (21%)

Nezaújma ma

Nezaújma ma (46%)

Počet hlasov: 28726


najčítanejšie


Informácie


(c) 2007 Mestská časť Bratislava - Rusovce. Všetky práva vyhradené.
realizácia: bkstudio